Utställare

 

Utställande företag


Kontakta Åsa Persson på F5.
Maila: a.persson@f5.com
Telefon: +46 702 87 88 08


Kontakta Tommie Berglind på ForcePoint.
Maila: tommie.berglind@forcepoint.com
Telefon: +46 73 335 95 90

 


Kontakta Erik Tjärnqvist på Inuit!
Mail: erik.tjarnqvist@inuit.se 
Telefon: +46 (0) 70 256 00 38
Boka möte med Erik direkt i hans kalender

 

 

 


Kontakta Annika Guldroth på IT-finans.se:
Maila: annika@it-finans.se

Telefon: +46 73 041 62 34

 

Gå till extern webb: www.labcenter.se

Kontakta Patrik Sandqvist på LabCenter!
Maila: patrik.sandqvist@labcenter.se
Telefon: +46 709 18 30 90

 

 


Kontakta Linda Tapper, Sr Solution Specialist Azure.
Maila
lindat@microsoft.com
Telefon: +46 734083130

 



Kontakta Irina Palici på Netscope:
Telefon: +44 (0) 20 3795 2792

 



Kontakta Claes Thörneman på Säkerhetskontoret.
Maila 
info@sakerhetskontoret.com

 


Kontakta Johan Blom på TrueSec!
Maila johan.blom@truesec.se 
Telefon: +46 709 18 30 02

 

 

 

Intresserad av att medverka på plats?

 

Ta möjligheten att diskutera era problem, frågeställningar och lösningar kring GDRP!
 
Kontakta Mats Hultgren på Addlevel för mer information om hur vi kan samarbeta.
Maila honom eller ring +46 70 18 30 79.
 
 
 
Vi reserverar oss för att listan över utställare kan förändras före eventet.